Gå til: Plantegninger | Fasade | Kontaktskjema
220 – FARO
ÅPEN OG LUFTIG
Med Faro får du en særpreget funkisbolig, med en herlig altan og integrert carport. Store vindusflater og en skrå himling skaper et åpent og luftig preg.
Huset har hele fem soverom, to bad, praktisk vaskerom, kjellerstue, integrert carport og sportsbod, og en luftig og åpen stue- og kjøkkenløsning, med direkte tilgang til den store altanen, perfekt for alt fra frokost i morgensola til lange sommerkvelder.
Faro er et godt valg for deg som ønsker en bolig med moderne uttrykk, mye plass og muligheter til å skape egne soner for både fellesskap og privatliv.
Klikk her for å lese vår artikkel om oppføring av kundetilpasset Faro.
TEKNISK DATA
ØNSKER DU MER INFORMASJON?
Fyll ut skjemaet, så kontakter vi deg for en hyggelig boligprat!
VIL DU TILPASSE HUSET?
Alt kan tilpasses for å imøtekomme dine ønsker og behov. Fordelen med å bygge nytt hus er at du kan tilpasse det etter egne ønsker. Vi hjelper deg hele veien fra idé til ferdig bolig med fagkunnskap og råd for å skape din perfekte bolig.